👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت سامانه (( تالار ترویج علوم و فنون کشاورزی

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت سامانه (( تالار ترویج علوم و فنون کشاورزی

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 19 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 
 

بسم الله الرحمن الرحيم
تا قبل از ادغام وزارتخانه ‌ هاي كشاورزي و جهادسازندگي ، فعاليت ‌ هاي رسانه ‌ اي وزارت جهادسازندگي در معاونت ترويج ومشاركت مردمي وعمدتاَ در مركز نشر و تصوير متمركز بود وفعاليت ‌ هاي رسانه ‌ اي وزارت كشاورزي در دفتر توليد برنامه ‌ هاي ترويجي و انتشارات فني انجام ميشد.
پس از ادغام وزارتخانه ‌ هاي فوق الذكر تشكيلات مرتبط با رسانه ‌ ها ادغام و دفتر برنامه ‌ ريزي رسانه ‌ هاي ترويجي شكل گرفت . گروه تلويزيوني جهاد نيز بشكل مستقل به فعاليت ‌ هاي ملي خود ادامه ميداد. در سال 1380 در پي تصميمات اخذ شده توسط معاون محترم وزير وقت دفتر برنامه ريزي رسانه ‌ ها به ستاد رسانه ‌ هاي ترويجي تغيير وضعيت داده و در سال 1383 اين ستاد نيز به دو گروه تفكيك وفعاليت ‌ هاي مرتبط با رسانه ‌ هاي ديداري و شنيداري به گروه راديوئي و تلويزيوني جهاد وفعاليت ‌ هاي رسانه ‌ هاي نوشتاري و جشنواره ‌ ها و نمايشگاه به دفتر برنامه ‌ ريزي و هماهنگي ترويج ملحق گرديد در سال 1386 رسانه هاي نوشتاري به گروه واگذار گرديد كه مجدداً در سال 87 پس از تشكيل سازمان تات به دفتر برنامه ريزي و هماهنگي ترويج بازگشت .
نگاهي به گذشته
نظام نوین ترویج کشاورزی مبتنی بر اصول چندگانه از جمله استقرار مدیریت دانش در بخش کشاورزی و منابع طبیعی به منظور دسترسی ذی نفعان به دانش فنی و یافته های تحقیقاتی است . در این خصوص وزارت جهاد کشاورزی اقدام به راه اندازی سامانه ((تالار ترویج علوم و فنون کشاورزی)) به نشانی agrilib.areo.ir برای دسترسی سریع و آسان کشاورزان و کارشناسان به اطلاعات علمی و انتشارات نموده است .

 

پاورپوینت رفتار سازماني پاورپوینت ساخت کاغذ پاورپوینت روانشناسی كار پاورپوینت روانشناسی ورزش