👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پاورپوینت شیوه نامه اجرایی ارزیابی عملکرد کارمندان

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پاورپوینت شیوه نامه اجرایی ارزیابی عملکرد کارمندان

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..PPT) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 63 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..PPT) : 
 

شیوه نامه
اجرایی ارزیابی عملکرد کارمندان

بررسي عوامل مؤثر در نظام ارزیابي عملكرد كاركنان و ارائه الگوي مناسب با هدف بهبود سيستم ارزیابي عملكرد از طريق بررسي و شناسايي عوامل مؤثر و ميزان تأثير هر عامل در پيشرفت كار، شناخت نقاط قوت و ضعف سيستم­هاي موجود ارزیابي عملكرد، كاهش تعارضات بين سازمان و مديريت كاركنان با ارائه الگوي مناسب، ايجاد يك فضاي درست در زمينه­هاي ارتقاءِ انتصاب، پاداش و تنبيه مورد چالش بسیاری از سیستم های ارزیابی می باشد .
یکی از نکته های مهم در مدیریت اسلامی توجه دادن كاركنان به نقاط قوت آن ها است. مدیران باید به کارکنان خود روحیه و شخصیت و به توانمندي هاي آن ها اهميت و همچنین نقاط ضعف آن ها را مورد توجه و عنایت قرار دهند تا نسبت به رفع نواقص، کمبودها و ضعف ها اقدام شود. هر سازمانی برای تحقق اهداف سازمانی خود نیاز به منابع انسانی کارآمد، مومن و متخصص دارد . (بر اساس ماده 81و 82قانون مدیریت خدمات کشوری )
اصول اصلی پویایی هر سازمان، رصد تحقق اهداف سازمانی آن است که از طریق سنجش میزان اثر بخشی و همچنین کارآیی و بهره وری هر سازمان قابل دست یابی است.
1- مقدمه:
اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش

 

پاورپوینت سيره حضرت محمد(ص)، امام علي و حضرت زهرا(س) و امام حسن(ع) و امام حسين(ع) پاورپوینت سرمایه‌گذاری در پساتحریم پاورپوینت رزومه شركت ملي مهندسي و ساختمان نفت ايران پاورپوینت ستاد هدایت عملیات بحران